Temizlik Hizmetlerimiz

Card image cap
Ofiz Temizliği

Ofis temizliği işverenler için ciddi anlamda bir sorun teşkil etmektedir. Çünkü hem işverenler hem de çalışanlar, çalıştıkları yerlerin hijyenik ve temiz olmasını isterler. Bunun nedeni ise, çalışanlar ve işverenler günün bir çok saatini işyerinde harcadıkları içindir.

Daha fazla
Card image cap
Ev Temizliği

Ev temizliği hizmetinde esas olan müşteriyle, hizmet veren firmanın uyumudur. Ev sahibinin mobilyaları, kişisel zevki ve hijyen ihtiyacı ile bizim profesyonel birikimimiz birleşmektedir. Ev temizliği; dayalı döşeli ev temizliği, tadilat sonrası gruplara ayrılmaktadır.

Daha fazla
Card image cap
Dış Cephe Temizliği

Bir şirketin dış görüntüsü şirket hakkında ilk intibayı uyandırmaktadır. Çünkü, işyerinizin dış görüntüsü çalıştığınız yere ne kadar önem verdiğinizi gösterir. Bu yüzden işyerlerinin dış cephe temizliği çok önemlidir. Dış Cephe temizliği için bizimle irtibata geçebilirisiniz.

Daha fazla
Card image cap
İnşaat Sonrası Temizlik

Yeni inşa edilmiş bir eve, işyerine kavuştunuz. Ama karşınızda çok büyük bir inşaat temizliği sorunu var. Camlarınız, çerçeveleriniz is, etiket, bant lekeleri içinde; fayanslarınızda alçı, derz lekeleri var. Tüm sorunlarınız için çözüm üretiyoruz

Daha fazla

Card image cap
Villa Temizliği

Villa temizliği yapımında kullanılan malzemeler ve ekipmanlar son derece kaliteli ve temizlik esnasında hiçbir (çizilme,soldurma vb.) gibi hasar bırakmıyor.Temizlikte kullandığımız malzemeler hem sağlığa hem de hijyeni en iyi şekilde koruma yapmaktadır.

Daha fazla
Card image cap
Koltuk Temizliği

Evde ve işyerinde en çok zaman geçirdiğimiz eşya koltuklarımızdır. Bu nedenle koltuklar belirli aralıklarla mutlaka koltuk yıkama işlemine tabii tutulmalıdır. Koltuk temizleme ciddiye alınması gereken bir işlemdir. Çünkü koltuk kumaşları bakteri tutmaya meyillidir.

Daha fazla
Card image cap
Halı Temizliği

Halılarınız özel makineler ile halınızın türüne ve iplik çeşidine göre yıkanmaktadır. Bu şekilde halılarınız ilk günkü parlaklığını, canlılığını ve ömrünü korur. Halılarınızın temizliğini yaparken kesinlikle ucuz malzemeler kullanılmamaktadır.

Daha fazla
Card image cap
Zemin Temizliği

Zemin temizliği hem yerinizin hijyeni açısından hem de dış görünüş açısından çok önemlidir.Zemin bir mekanın en çok kullanılan ve bu nedenle de en çok temizliğe ihtiyaç duyan bölgesidir. Özellikle kamu yerleşimlerinde zemin temizliği çok önemlidir.

Daha fazla
Card image cap
Dezenfekte Hizmeti

Dezenfekte Temizlik hizmeti her türlü virüs bakteriye karşı sizlere koruma kalkanı sağlar . Ofislerinizi Evlerinizi dezenfekte etttirmek için bize ulaşın

Daha fazla

Hizmet vermiş olduğumuz referanslarımız

Temizlik Hizmeti Talep Edin !

Hizmet Talep Edin

Tarafımıza mail göndererek veya bizi arayarak bilgi alabilirsiniz

E-mail: bilgi@bogazicitem.com

Şirket Adresi

Boğaziçi Temizlik Ltd. Şti.
Nispetiye Cad. Gül Sok No:21/A Rumelihisarüstü / Etiler
İSTANBUL

7/24 Çağrı Merkezi

 0212 257 03 20
 0549 850 82 73
 0536 414 09 25

Tel:0212 257 0320